Remonty maszyn - Blachmix
Remonty tokarek Poręba - usługi Remont tokarek Blachmix - usługi Zapisz się do newslettera !
Remonty tokarek i maszyn - Blachmix

Remonty maszyn używanych

W swojej ofercie posiadamy używane maszyny: Dłutownice, frezarki, tokarki, gilotyny, wiertarki, strugarki, szlifierki, prasy, prasy krawędziowe, prostowarki do blach, zaginarki, zwijarki, maszyny do kół zębatych...


Remonty maszyn - Maszyny używane
Remonty maszyn - Maszyny używane

Remonty tokarek

Nasza firma świadczy usługi w zakresie remontów maszyn, ich przeglądów, serwisu i remontów maszyn nowych i używanych według najnowszych standardów technologicznych.


Remonty maszyn
Remonty maszyn

Remonty tokarek i części zamienne

Oferujemy remonty tokarek i części zamienne nowe oraz używane do wszelkiego rodzaju obrabiarek: tokarek, frezarek, szlifierek, wiertarek, wytaczarek, itp.Remonty tokarek i części zamienne
Remonty tokarek i części zamienne

Remonty maszyn i obróbka skrawaniem

Wykonujemy remonty maszyn i oferujemy usługi obróbki skrawaniem maszynami:

- Tokarka MASTURN 550 CNC
- Tokarka MAS SPU 20 CNC
- Pionowe centrum obróbcze MAZAK VTC 30

Remonty maszyn i obróbka skrawaniem
Remonty maszyn i obróbka skrawaniem
O nas

Firma ZPHU Blachmix została założona 20 maja 1998 roku i prowadzi zdywersyfikowaną działalność, którą można podzielić na trzy główne obszary: handel nowymi i używanymi obrabiarkami do metalu, remonty i relokacje maszyn oraz świadczenie usług z zakresu obróbki mechanicznej, obecnie głównie dla ArcelorMittal Poland S.A.

1. Dystrybucja nowych i używanych obrabiarek do metalu

            Jednym z kluczowych obszarów działalności firmy ZPHU Blachmix jest dystrybucja używanych maszyn do obróbki metalu. Od lat posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku -  nasze wieloletnie doświadczenie jak i wysoka jakość świadczonych usług sprawia, że liczba naszych zadowolonych klientów wciąż rośnie. Maszyny eksportujemy niemal do każdego kraju na świecie.

Od 2014 roku firma BLACHMIX jest przedstawicielem renomowanej włoskiej firmy IMET - producenta przecinarek taśmowych. W swojej ofercie posiadamy cały wachlarz przecinarek taśmowych od prostych, manualnych, przez półautomatyczne do w pełni automatycznych. Świadczymy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedawanych przecinarek. Firma Blachmix systematycznie poszerza ofertę nowych maszyn i obecnie jest przedstawicielem hiszpańskiego producenta tokarek konwencjonalnych i CNC firmy PINACHO oraz tajwańskiego producenta cent obróbczych oraz tokarek CNC, firmy HANNSA.

Sprzedaż nowych maszyn pociągnęła za sobą konieczność rozszerzenia oferty o usługi serwisowe, tj. uruchomienie oraz naprawy wszelkiego rodzaju obrabiarek do metalu. Naszym atutem jest bardzo doświadczona i stabilna załoga składająca się z kilkunastu mechaników w tym specjalistów od hydrauliki i pneumatyki maszyn, dwóch elektryków, automatyków i operatorów CNC. W naszych szeregach jest miejsce i dla malarza który odświeży wygląd Państwa maszyny. Wykonujemy szybko i profesjonalnie naprawy wszystkich podzespołów obrabiarek taki jak: tokarki, frezarki, frezarki bramowe, prasy mimośrodowe i hydrauliczne, wytaczarki, dłutownice etc.

Na życzenie klienta wykonujemy także modernizacje obrabiarek.

Dysponujemy specjalistycznym oprzyrządowaniem i zapleczem technicznym - posiadamy niezbędne narzędzia do wykonywania tego typu usług. Jako jedna z nielicznych firm na rynku polskim w swoim zapleczu technicznym mamy interferometr laserowy umożliwiający precyzyjną kalibrację maszyn wieloosiowych i wielkogabarytowych. Posiadamy własny park maszynowy, w którym pracują  specjaliści w zakresie obróbki skrawaniem, co umożliwiają nam wykonanie niezbędnych elementów na nasze potrzeby. Posiadamy także własny transport.

            Czas realizacji jest uzależniony od stopnia prac określonych przez klienta lub niezbędnych do wykonania w celu uruchomienia obrabiarki. W przypadku prostych usterek może wynosić nawet do 2 dni roboczych. W zakresie obrabiarek CNC kooperujemy ze specjalistami z prawie każdym najpopularniejszym sterowaniem w obecnym czasie takim jak: Siemens, Mazak, Fanuc, Fagor, Haidenhein.


2. Remonty maszyn i relokacje maszyn

            Stale obserwujemy zmieniający się rynek, badając nowe potrzeby naszych klientów. Dlatego też wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom od 2014 roku wprowadziliśmy do swojej oferty nowe usługi z zakresu remontów maszyn do obróbki metalu. Wykonumjemy remonty tokarek, frezarek, frezarek bramowych, wiertarek, szlifierkek, pras hydraulicznych, mimośrodowych, krawędziowych, itp.    

Nasza oferta obejmuje:

  • Odbudowę
  • Modernizacje
  • Remonty kapitalne maszyn
  • Naprawy bieżące
  • Naprawy awaryjne
  • Przeglądy maszyn
     

Wykorzystując doświadczenia w zakresie napraw i remontów oraz produkcji maszyn oferuje kompleksowe usługi relokacji maszyn, urządzeń oraz całych zakładów i linii przemysłowych.

Naszym atutem jest doświadczona załoga: mechanicy, elektrycy, automatycy, hydraulicy. 
Stabilność załogi sprawia, że nasi pracownicy posiadają kilkunastoletnie doświadczenie.

Nasza oferta obejmuje:

- demontaż maszyn w tym odłączenie od mediów
- przygotowanie do transportu i załadunek
- transport w Polsce i zagranicą
- organizacja transportu ponadgabarytowego
- montaż maszyn w tym przygotowanie fundamentu i wykonanie instalacji
- podłączenie i uruchomienie maszyn i urządzeń
- przenoszenie maszyn i linii produkcyjnych wewnątrz zakładu
- złomowanie maszyn i urządzeń (posiadamy stosowne zezwolenia)
- projektowanie, wykonanie i montaż dodatkowej infrastruktury
- konserwacja i naprawa maszyn i urządzeń w zakładach przemysłowych
- prace związane z przywróceniem miejsca po demontażu maszyny do stanu pierwotnego lub do wykorzystania
  w innym celu
3. Obróbka mechaniczna

            Oprócz podstawowej działalności firma ZPHU Blachmix świadczy również usługi z zakresu obróbki mechanicznej. Posiadamy swój własny, dobrze rozwinięty park maszynowy. Od 2012 roku jako jedyna firma w Polsce świadczymy dla  ArcelorMittal Poland S.A oddział w Krakowie usługi rozcinania wlewków i skrzepów kadzi pośredniej poprzez wprowadzenie nowej technologii cięcia.

Solidnie wykonywane przez nas usługi skutkują podpisaniem kolejnych umów i otrzymywaniem
coraz większej ilości zleceń.

 
 
Copyright © maszyny.blachmix.pl - Remonty maszyn - Remont tokarek - Zakładowa 2, 42-480 Poręba, tel: 660 440 724 Realizacja: Agencja interaktywna Intellect